29 вер. 2023

ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ

Вже два роки ДОМРЦ працює за новою стратегією розвитку, плекаючи традиційні цінності та напрацьовуючи нові актуальні напрями діяльності.
28 вер. 2023

СОЦІАЛІЗАЦІЯ В НАВЧАННІ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Змішана форма навчання в класах спеціальної початкової школи ДОМРЦ у цьому навчальному році дозволила проводити не лише уроки, а й цікаві зустрічі, які сприяють соціалізації учнів.
28 вер. 2023

АНОНС

Запрошуємо фахівців доєднатись до Zoom-конференції, в ході якої разом з вчителем-логопедом ДОМРЦ Хоменко Світланою Олександрівною розглянемо тему: "Поради фахівцям ІРЦ щодо проведення оцінки мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку".
27 вер. 2023

АКТИВНІСТЬ ТА УЧАСТЬ

Дистанційні технології активно увійшли в професійну діяльність вчителів та, зокрема, корекційних педагогів. Так, нещодавно відбувся І Логопедичний онлайн-форум «Підвалини та новітні технології в сучасній логопедичній роботі» від ГО «Територія розвитку», м. Дніпро.
13 вер. 2023

СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДАМИ

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч з фахівцями команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами закладів освіти Богданівської об'єднаної територіальної громади. За участю спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту було визначено перелік питань, які хвилюють педагогів та обговорено їх з фахівцем ДОМРЦ. Педагоги отримали відповіді щодо планування роботи з дитиною, проведення корекційно-розвиткових занять, документації педагогів.
6 вер. 2023

ПРОЄКТ "СИЛА ПІДТРИМКИ"

За ініціативою Дніпропетровської обласної ради фахівцями ДОМРЦ розроблено проєкт "Сила підтримки". Проєкт спрямований на надання психологічної підтримки педагогічним працівникам у кризових ситуаціях та розпочато його впровадження в м. Нікополь, в закладах освіти обласного підпорядкування.
17 черв. 2023

СПІВПРАЦЯ З ВИШАМИ

В період з 15 травня по 17 червня 2023 р. на базі КЗО «ДОМРЦ» ДОР» проходила навчальна (логопедична, дефектологічна) практика студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
1 черв. 2023

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров'я і життя підростаючого покоління.
31 трав. 2023

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023

Пролунав останній дзвоник в спеціальній початковій школі ДОМРЦ.
29 трав. 2023

ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ СПШ при ДОМРЦ

29 травня 2023 р. учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ та відвідувачі Dnipro Sensory World у супроводі педагогів та батьків побували на цікавій екскурсії. Діти відвідали тактильний зоопарк "Жива планета" та прогулялися мальовничим парком. Цей захід - чудова нагода для наших учнів дослідити різноманітний світ екзотичних тварин, поспілкуватися з ними, а деяких навіть пригостити смаколиками.