17 черв. 2023

СПІВПРАЦЯ З ВИШАМИ

В період з 15 травня по 17 червня 2023 р. на базі КЗО «ДОМРЦ» ДОР» проходила навчальна (логопедична, дефектологічна) практика студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
1 черв. 2023

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров'я і життя підростаючого покоління.
31 трав. 2023

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023

Пролунав останній дзвоник в спеціальній початковій школі ДОМРЦ.
29 трав. 2023

ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ СПШ при ДОМРЦ

29 травня 2023 р. учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ та відвідувачі Dnipro Sensory World у супроводі педагогів та батьків побували на цікавій екскурсії. Діти відвідали тактильний зоопарк "Жива планета" та прогулялися мальовничим парком. Цей захід - чудова нагода для наших учнів дослідити різноманітний світ екзотичних тварин, поспілкуватися з ними, а деяких навіть пригостити смаколиками.
24 трав. 2023

ДИСГРАФІЯ

Остання частина циклу зустрічей, на яких обговорювали таке порушення писемного мовлення як дисграфія.
19 трав. 2023

ДЕНЬ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТА В УКРАЇНІ

З 2016 року в травні місяці протягом тижня в Україні відзначається День кохлеарного імпланта.
18 трав. 2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

День вишиванки є неофіційним народним святом, яке започаткували у 2006 році. Зазвичай День вишиванки припадає на третій тиждень травня, у четвер.
15 трав. 2023

НАГАДУВАННЯ!

Записи ZOOM-конференцій можна знайти на YouTube
5 трав. 2023

РАЗОМ ЗМОЖЕМО!

В спеціальній початковій школі ДОМРЦ відбувся не зовсім звичний інтегрований урок. Чому незвичний? З декількох причин.
1 трав. 2023

ZOOM-ТРАВЕНЬ у ДОМРЦ