Корекційно-реабілітаційне відділення

Корекційно-реабілітаційне відділення (КРВ) є структурним підрозділом комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр» Дніпропетровської обласної ради».

Фахівці корекційно-реабілітаційного відділення

Головною метою діяльності КРВ є забезпечення кваліфікованого психолого-педагогічного, медичного та методичного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю, їх батьків, інших учасників освітнього процесу.

До корекційно-реабілітаційного комплексу входять:
- служба психолого-педагогічної реабілітації,
- служба реабілітації зору,
- служба реабілітації слуху,
- логопедична служба,
- служба функціональної діагностики та медичної реабілітації,
- служба лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації.

Послуги КРВ отримують діти:
- які зараховані до спеціальної початкової школи Закладу, Центру раннього втручання (в якості постійного контингенту);
- які не отримують корекційної, реабілітаційної та медичної допомоги за місцем проживання (в якості змінного контингенту);
- які отримують інклюзивну освіту та навчання за індивідуальною формою за місцем проживання (в якості змінного контингенту).

Корекційно-реабілітаційний процес здійснюється з урахуванням вимог лікувально-корекційної роботи індивідуально та/або в групах та забезпечує дітям із складними порушеннями розвитку психолого-педагогічну корекцію, діагностику, моніторинг, психологічну та педагогічну корекцію емоційно-вольової сфери, інтелектуального розвитку.