Головна ознака нашого Центру – налаштованість на допомогу дітям з особливими

освітніми потребами. Ми акцентуємо свою увагу на новітніх трендах освіти, постійно

розширюємо спектр освітніх та реабілітаційних послуг, вдосконалюємо професійний рівень наших фахівців, надаємо методичну допомогу педагогам області.

•

Поради фахівців сім'ям з дітьми, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту:

ПРИБОРКАННЯ ЕМОЦІЙ

НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ СІМ'ЯМ З ДІТЬМИ, ДІТЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ/ПЕРЕБУВАЛИ У ЗОНІ ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ

КІЛЬКА ТЕХНІК, ЯКІ ПОМОЖУТЬ ЗАСПОКОЇТИСЯ ТА ОПАНУВАТИ СЕБЕ В СИТУАЦІЇ ПІДВИЩЕНОЇ ТРИВОЖНОСТІ

ЯК ЗБЕРЕГТИ СЛУХ ПІД ЧАС ОБСТРІЛІВ ТА БОМБАРДУВАНЬ

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ПРИ ТРАВМАХ / ПОШКОДЖЕННЯХ ОЧЕЙ У ДІТЕЙ

* ПОРАДИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

* ЯК ПЕРЕЖИТИ ВТРАТУ

15 бер. 2024
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ
14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.
7 бер. 2024
УВАГА!
Шановні колеги, вимушені повідомити, що у зв'язку з особистими обставинами спікера Zoom-конференція 08.03.2024 року "Діти з ООП: наука та практика. Огляд наукових робіт останніх років" ❗️❗️❗️перенесена на невизначений термін. Оновлену дату буде повідомлено додатково. Просимо вибачення за можливі незручності.
5 бер. 2024
30-РІЧЧЯ ДОМРЦ
У лютому 2024 року виповнилося 30 років з дня заснування закладу, який сьогодні відомий як Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр.