БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ

17 трав. 2024
Інтерактивні навчальні заходи за тематикою «Дорожній рух» та «Поводження в транспорті».

З метою покращення обізнаності про безпечну життєдіяльність учнів спеціальної початкової школи ДОМРЦ сьогодні в класах було проведено інтерактивні навчальні заходи за тематикою «Дорожній рух» та «Поводження в транспорті».
Два казкових героя – Злий Пес та Добрий Кіт допомагали дітям розібратись, як переходити дорогу на регульованих пішохідних переходах, як взаємодіяти з іншими людьми в громадському транспорті, познайомили з представником патрульної поліції та тим, як він може регулювати рух.
Батьки також долучились до заходів, адже знають, що учням СПШ важливо подавати інформацію і в закладі, і вдома схожим чином, щоб корисна навичка в учнів краще формувалася. В кінці дня батьки отримали пам'ятки про безпеку пішоходів та правила поведінки в транспорті, які можна використовувати для нагадування дітям вивчених правил.