29 жовт. 2023

!!!УВАГА!!!

!!!ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ ZOOM-КОНФЕРЕНЦІЙ!!!

НАУКА ТА ПРАКТИКА

25-26 жовтня фахівці ДОМРЦ залучились до участі в IХ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «ОСВІТА ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ МИРУ І ВІЙНИ», який проходив в Києві за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка.
27 жовт. 2023

ПРАКТИКУМ З СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ З ВИРАЖЕНИМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ТРУДНОЩАМИ (з досвіду роботі спеціальної початкової школи ДОМРЦ)

Запис Zoom-конференції, під час якої педагоги СПШ поділилися власними напрацюваннями по роботі з учнями зі складними порушеннями розвитку.

МЕТОД СПОСТЕРЕЖЕННЯ В РОБОТІ З ДІТЬМИ З ООП

(запис Zoom-конференції)
25 жовт. 2023

МЕТОДИЧНА ДОПОМОГА ГРОМАДАМ

За запитом педагогів області відбулась онлайн-зустріч фахівців ДОМРЦ з командами супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти Брагинівської сільської територіальної громади.
23 жовт. 2023

СВЯТО ОСЕНІ В СПШ

Напередодні канікул в спеціальній початковій школі відбулися цікаві події. Долучайтесь до перегляду.
13 жовт. 2023

ФОРМУВАННЯ МОВЛЕННЄВОЇ ФУНКЦІЇ (НЕВРОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД)

(запис Zoom-конференції ДОМРЦ)
13 жовт. 2023

ВАЖЛИВІ ЗУСТРІЧІ

Днями Дніпро відвідала радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Анатоліївна Ломакіна. Під час візиту Тетяна Анатолівна ознайомилася з роботою мобільного інклюзивно-ресурсного центру ДОМРЦ, підтримала ідею створення інтегрованих закладів, які поєднують декілька напрямів діяльності.
11 жовт. 2023

СОЦІАЛІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Запис Zoom-конференції
10 жовт. 2023

ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

10 жовтня у світі визначається день ментального здоров'я. Його загальна мета полягає у підвищенні обізнаності у проблемах психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку зміцнення психічного здоров'я.