8 січ. 2024

ЗИМОВІ ПРИГОДИ МАЛЯТ

Добігли кінця зимові різдвяно-новорічні свята. Як вони минули в Центрі раннього втручання ДОМРЦ? Малята взяли участь у інтерактивній виставі, грали в музичні і рухливі ігри, разом батьками займались творчістю. Залишились приємні спогади, але попереду ще багато цікавих подій!
1 січ. 2024

План ZOOM-конференцій на січень 2024 р.

Зарошуємо на тематичні Zoom-зустрічі січня. Доєднуйтесь!
30 груд. 2023

ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ

ДОМРЦ продовжує співпрацю з закладами вищої освіти та радо зустрічає студентів в своїх стінах, надаючи можливість отримати практичні навички.
29 груд. 2023

"СИЛА ПІДТРИМКИ" - СИЛА, ЩО ДІЄ ПОСТІЙНО

Продовжуємо реалізовувати проєкт "Сила підтримки", ініційований Обласною радою.
28 груд. 2023

ВІРА В КАЗКУ

Напередодні різдвяних та новорічних днів у кожної людини з'являється (або укріплюється) віра в дива, надія на краще. Учні спеціальної початкової школи дарують всім часточку чарівних перетворень та бажають, щоб у новому році всі новини перетворилися тільки на гарні!
27 груд. 2023

НАУЧУВАНІСТЬ ЯК ІНТЕГРАЛЬНИЙ ПОКАЗНИК ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДИТИНИ З ООП: СУТЬ, МЕТОДИ ВИВЧЕННЯ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ

запис онлайн-зустрічі
26 груд. 2023

АДАПТИВНІ ЗАНЯТТЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ З ДІТЬМИ, ЯКІ МАЮТЬ ПОМІРНІ ТА ТЯЖКІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОРУШЕННЯ

запис онлайн-зустрічі
26 груд. 2023

ВДЯЧНІ ЗА СПІВПРАЦЮ

Завдяки співпраці з Anna Kyrychenko фахівці Дніпропетровського обласного методичного ресурсного центру отримали 10 смартфонів Iphone 7, відправлених небайдужими волонтерами з Фінляндії.
22 груд. 2023

ПІДТРИМКА ЗАВЖДИ

В останній день навчання в цьому році, напередодні зимових канікул учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ зустрілися на цікаві передсвяткові уроки
6 груд. 2023

ОСОБЛИВА ТВОРЧІСТЬ

На минулому тижні до Дня людей з інвалідністю в закладах освіти Дніпропетровщини було проведено огляд-конкурс робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Учні та педагоги спеціальної початкової школи активно долучились до підготовки.