ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ

30 груд. 2023
ДОМРЦ продовжує співпрацю з закладами вищої освіти та радо зустрічає студентів в своїх стінах, надаючи можливість отримати практичні навички.

В період з 11.12.2023 по 22.12.2023 на базі ДОМРЦ пройшла чергова педагогічна практика студентів четвертого курсу заочної форми навчання кафедри педагогіки та спеціальної освіти ДНУ імені Олеся Гончара.
Під час практики студенти під керівництвом досвідчених спеціалістів Центру виконували низку завдань відповідно навчального плану: відвідували уроки спеціальної початкової школи, спостерігали за проведенням комплексної оцінки розвитку дітей, ознайомилися з технічним оснащенням та методичним забезпеченням структурних підрозділів Центру та інші.
Також для студентів була організована оглядова лекція щодо використання сучасних психодіагностичних методик Leiter-3 та WISC-IV.
На завершальному етапі практики студенти оформили необхідну звітну документацію, отримали професійні поради від спеціалістів Центру та вичерпні відповіді на питання, які виникали в процесі проходження практики.
Дякуємо студентам за проявлену зацікавленість та активність. Чекаємо наступних зустрічей.