5 груд. 2023

НАГАДУВАННЯ

06 грудня 2023 року о 14.00 відбудеться Zoom-конференція у форматі "питання-відповідь" на тему: "ІНКЛЮЗІЯ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ". Ведуча: Любов Дорошенко, заступник директора ДОМРЦ
1 груд. 2023

План ZOOM-конференцій на грудень 2023 р.

Колеги, будь ласка, ознайомтесь з темами, запропонованими для обговорення в поточному місяці. Чекаємо на зустріч!
19 лист. 2023

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК У ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ

(запис Zoom- конференції)
17 лист. 2023

ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК "БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ"

З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”, в межах якого було заплановано Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.
16 лист. 2023

ФОРМУЛЮВАННЯ КОМПЕТЕНЦІЙ, ПОТРЕБ ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРИ ВИВЧЕННІ МОВЛЕННЄВОЇ СФЕРИ ПІД ЧАС КОМПЛЕКСНОЇ ОЦІНКИ

(запис Zoom-конференції)
12 лист. 2023

ПІДХОДИ ДО МОДИФІКАЦІЇ ПРОГРАМ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ МАЮТЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРУДНОЩІ

(запис Zoom-конференції)
10 лист. 2023

ТРАВМИ ОЧНОГО ЯБЛУКА

запис Zoom-конференції
5 лист. 2023

ПІДТРИМКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

Згідно з угодою про співпрацю між Дніпропетровським обласним методичним ресурсним центром та Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара в період з 2 жовтня по 28 жовтня здобувачі магістерського освітнього рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта проходили логопедичну практику на базі ДОМРЦ.
1 лист. 2023

План ZOOM-конференцій на листопад 2023 р.

29 жовт. 2023

ПРОЄКТ «СИЛА ПІДТРИМКИ»: РЕАЛІЗАЦІЯ

З вересня 2023 року за ініціативи Дніпропетровської обласної ради на території Нікопольської територіальної громади фахівцями ДОМРЦ впроваджується проєкт "Сила підтримки". Проєкт спрямований на надання психологічної допомоги педагогам, що здійснюють освітній процес в ускладнених умовах.