3 бер. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЛУХУ

З 2007 року кожне 3 березня відзначається Всесвітній день слуху. Впроваджений цей день з метою підвищення обізнаності про те, як запобігти глухоті і втраті слуху. Тематичні березневі заходи першої декаді місяця стали вже традиційними. До 2016 року ця дата була відома як Міжнародний день вуха.
1 бер. 2023

ZOOM-БЕРЕЗЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо вашій увазі план на березень 2023 року
25 лют. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТА

25 лютого світ відзначає Міжнародний день кохлеарного імпланта.
24 лют. 2023

ПОДАРУЙ ТЕПЛО

Щоб зігріти воїнів української армії учні Спеціальної початкової школи взяли участь у акції " Подаруй тепло солдату ". Учні власноруч виготовляли окопні свічки, малювали малюнки які наповнювали своєю любов'ю, а вчителі та батьки допомогли передати цей "теплий привіт" захисникам.
14 лют. 2023

ФЕСТИВАЛЬ НАПРАЦЮВАНЬ

15 лютого 2023 року о 10.00 Новоженіна Інна Вікторівна, вчитель-логопед КЗО "ССЗШ № 9" ДМР, запропонує вашій увазі інформацію на тему: "Розвиток мовленнєвих навичок у дітей дошкільного віку і молодших школярів за допомогою елементів лялькотерапії"
10 лют. 2023

УВАГА! ЗМІНИ!

У зв'язку з тим, що за технічних обставин сьогодні не відбулась зустріч з Ісаченко В.О. для розгляду першої частини теми "Сенсорна алалія у дітей: ознаки, діагностика та корекція", в план Zoom-конференцій на лютий внесено зміни.
9 лют. 2023

СПІЛЬНО ПІДТРИМУЄМО

У грудні 2022 р. - січні 2023 р. Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр взяв участь у проєкті Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, який був спрямований на надання допомоги дітям з родин внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітям, які зазнали наслідків конфлікту.
3 лют. 2023

ДО УВАГИ!!!

!!!ZOOM!!! ДОПОВНЕНО!!! Колеги, будь ласка, зверніть увагу на зміни у розкладі зустрічей.
1 лют. 2023

ZOOM-ЛЮТИЙ у ДОМРЦ

Пропонуємо вашій увазі план на лютий 2023 року
25 січ. 2023

НАГАДУВАННЯ! ZOOM!

27.01.2023 року о 13.00 поговоримо з педагогами, що викладають в класах, де впроваджується інклюзія, на тему: "Оцінювання учнів з ООП під час інклюзивного навчання."