2 квіт. 2023

2 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АУТИЗМ

За оцінками в усьому світі аутизм присутній приблизно в 1 дитини зі 100. При цьому йдеться про середній показник, і показники поширеності аутизму, реєстровані за даними різних досліджень, варіюються в широкому діапазоні. Проте, згідно з результатами деяких авторитетних контрольованих досліджень, реальні цифри набагато вищі. Поширеність аутизму у багатьох країнах із низьким та середнім рівнем доходу невідома.
1 квіт. 2023

ZOOM-КВІТЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо Вашій увазі план на квітень 2023 року
25 бер. 2023

ВЕСНА! КАНІКУЛИ!

Ще частинка навчального року позаду і напередодні канікул вчителі та учні спеціальної початкової школи привітали один одного піснями та таночками. Свято весни, тепла, добра залишиться у спогадах, а ми очікуємо наших учнів після маленького відпочинку!
19 бер. 2023

НАГАДУВАННЯ

Актуальні теми ZOOM-конференцій для психологів, які здійснюють консультативну та/або психотерапевтичну діяльність.
10 бер. 2023

СПІВПРАЦЯ З ВИШАМИ

В період з 20 лютого по 3 березня 2023 р. на базі КЗО «ДОМРЦ» ДОР» проходила навчальна (ознайомча) практика студентів 2 курсу Університету Митної справи та фінансів спеціальності «Психологія».
6 бер. 2023

Нагадування!

Записи ZOOM-конференцій можна знайти на YouTube
3 бер. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЛУХУ

З 2007 року кожне 3 березня відзначається Всесвітній день слуху. Впроваджений цей день з метою підвищення обізнаності про те, як запобігти глухоті і втраті слуху. Тематичні березневі заходи першої декаді місяця стали вже традиційними. До 2016 року ця дата була відома як Міжнародний день вуха.
1 бер. 2023

ZOOM-БЕРЕЗЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо вашій увазі план на березень 2023 року
25 лют. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТА

25 лютого світ відзначає Міжнародний день кохлеарного імпланта.
24 лют. 2023

ПОДАРУЙ ТЕПЛО

Щоб зігріти воїнів української армії учні Спеціальної початкової школи взяли участь у акції " Подаруй тепло солдату ". Учні власноруч виготовляли окопні свічки, малювали малюнки які наповнювали своєю любов'ю, а вчителі та батьки допомогли передати цей "теплий привіт" захисникам.