20 лип. 2022

ЛІТО - НЕ ПРИВІД ЗУПИНЯТИСЬ!

В рамках навчальної практики студентів спеціальності «Психологія» Університету митної справи та фінансів в Дніпропетровському обласному методичному ресурсному центрі відбулась зустріч із завідувачкою та фахівцями НМЦ практичної психології та соціальної роботи.
1 черв. 2022

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вітаємо з днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю! Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!
31 трав. 2022

КАНІКУЛИ!

От і добіг кінця черговий рік навчання в спеціальній початковій школі ДОМРЦ. Сьогодні для учнів пролунав останній дзвоник і під добрі побажання вчителів у дітей розпочалися канікули.
26 трав. 2022

ОБМІН ДОСВІДОМ

Сьогодні фахівці центру раннього втручання ДОМРЦ взяли участь в міжобласному семінарі-практикумі «Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень у дітей раннього віку», організованому Хмельницьким ОІППО.
19 трав. 2022

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В СПШ

Кожна нація має свій традиційний одяг. Для українського народу одним з елементів такого одягу є вишита сорочка – вишиванка. Частіше за все вишиванки прикрашають квітами або геометричним орнаментом. Сьогодні учні спеціальної початкової школи на певний час стали майстрами-творцями вишиванок та орнаментів для них. Зберігаємо традиції!
18 трав. 2022

ЄДНІСТЬ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ

Сьогодні фахівці ДОМРЦ беруть участь у Всеукраїнському науково-практичного оnline-семінарі «ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ», який організований Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені М.Ярмаченка НАПН України.
2 квіт. 2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУ

Для аутизму насамперед характерні унікальні особливості у плані соціальної взаємодії, нестандартні способи навчання, гострий інтерес до певних тем, схильність до ритуальної поведінки, складності у повсякденному спілкуванні та нестандартний спосіб обробки інформації від органів чуття.
29 бер. 2022

АНОНС МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІРЦ

"Діагностика сприйняття, уваги та пам'яті дітей різних вікових категорій в умовах комплексної оцінки розвитку"
21 бер. 2022

ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З СИНДРОМОМ ДАУНА

У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Всесвітнім днем ​​людей із синдромом Дауна та запропонувала належним чином відзначати його, з тим щоб підвищувати рівень поінформованості громадськості про синдром Дауна.
13 бер. 2022

УВАГА!!! АНОНС!!!

Запрошуємо взяти участь у проведенні ІІ сесії на тему: "Забезпечення психологічного супроводу в умовах надзвичайної ситуації"