25 вер. 2022

АНОНС! ZOOM!

Тема: "Визначення рівнів підтримки для дітей, які мають функціональні (мовленнєві) труднощі". Доповідач: Дорошенко Л.В., заступник директора ДОМРЦ Зустріч заплановано на 30 вересня 2022 р. о 13.00.
20 вер. 2022

Увага! ZOOM!

Тема: "Психологічна допомога підліткам та дорослим з ментальними порушеннями" Доповідач: Зарічна Н.В. Дата та час: 23 вересня 2022 о 13.00
16 вер. 2022

ВАЖЛИВО! Змінено час Zoom-зустрічі!

Нагадуємо, що сьогодні Zoom-зустріч з Ісаченко Вікторією Олексіївною домовилися перенести ‼️на 13 годину дня!!
8 вер. 2022

УВАГА! АНОНС!

9 та 16 вересня 2022 року о 13.00 запрошуємо вчителів-логопедів на онлайн-конференцію на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ЛОГОПЕДИЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ. Доповідач: Ісаченко В.О.
1 вер. 2022

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК СТАРТУЄ!

В спеціальній початковій школі ДОМРЦ розпочався новий навчальний рік!
20 лип. 2022

ЛІТО - НЕ ПРИВІД ЗУПИНЯТИСЬ!

В рамках навчальної практики студентів спеціальності «Психологія» Університету митної справи та фінансів в Дніпропетровському обласному методичному ресурсному центрі відбулась зустріч із завідувачкою та фахівцями НМЦ практичної психології та соціальної роботи.
1 черв. 2022

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вітаємо з днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю! Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!
31 трав. 2022

КАНІКУЛИ!

От і добіг кінця черговий рік навчання в спеціальній початковій школі ДОМРЦ. Сьогодні для учнів пролунав останній дзвоник і під добрі побажання вчителів у дітей розпочалися канікули.
26 трав. 2022

ОБМІН ДОСВІДОМ

Сьогодні фахівці центру раннього втручання ДОМРЦ взяли участь в міжобласному семінарі-практикумі «Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень у дітей раннього віку», організованому Хмельницьким ОІППО.
19 трав. 2022

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В СПШ

Кожна нація має свій традиційний одяг. Для українського народу одним з елементів такого одягу є вишита сорочка – вишиванка. Частіше за все вишиванки прикрашають квітами або геометричним орнаментом. Сьогодні учні спеціальної початкової школи на певний час стали майстрами-творцями вишиванок та орнаментів для них. Зберігаємо традиції!