18 трав. 2022

ЄДНІСТЬ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ

Сьогодні фахівці ДОМРЦ беруть участь у Всеукраїнському науково-практичного оnline-семінарі «ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ», який організований Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені М.Ярмаченка НАПН України.
2 квіт. 2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУ

Для аутизму насамперед характерні унікальні особливості у плані соціальної взаємодії, нестандартні способи навчання, гострий інтерес до певних тем, схильність до ритуальної поведінки, складності у повсякденному спілкуванні та нестандартний спосіб обробки інформації від органів чуття.
29 бер. 2022

АНОНС МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІРЦ

"Діагностика сприйняття, уваги та пам'яті дітей різних вікових категорій в умовах комплексної оцінки розвитку"
21 бер. 2022

ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З СИНДРОМОМ ДАУНА

У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Всесвітнім днем ​​людей із синдромом Дауна та запропонувала належним чином відзначати його, з тим щоб підвищувати рівень поінформованості громадськості про синдром Дауна.
13 бер. 2022

УВАГА!!! АНОНС!!!

Запрошуємо взяти участь у проведенні ІІ сесії на тему: "Забезпечення психологічного супроводу в умовах надзвичайної ситуації"
7 бер. 2022

УВАГА!!! АНОНС!!!

Запрошуємо взяти участь в роботі першої сесії інтервізійної групи «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЧНОГО СУПРОВОДУ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇї»
1 бер. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ПРИ ТРАВМАХ / ПОШКОДЖЕННЯХ ОЧЕЙ У ДІТЕЙ

Існує чимало різних пошкоджуючих факторів, які впливають на орган зору та можуть викликати порушення його функції або втрату зору.
24 лют. 2022

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ

З 24 лютого 2022 року ДОМРЦ працює у дистанційному режимі
16 лют. 2022

16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Сьогодні о 10.00 виконання Державного Гімну об'єднало працівників всіх закладів та установ України.
11 лют. 2022

ПІДТРИМКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

Згідно договору про співпрацю між Дніпропетровським обласним методичним ресурсним центром та Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара впродовж місяця (з 17 січня по 12 лютого) студенти 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта проходили педагогічну практику на базі ДОМРЦ.