16 січ. 2023

НАГАДУВАННЯ

17 січня 2023 о 13.00 канд. псих. наук Склянська О.В. обговорить із слухачами тему: "Професійна підготовка психотерапевта, питання компетентності та кваліфікації."
15 січ. 2023

ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

15 січня 2023 року вчитель-логопед ДОМРЦ Хоменко Світлана Олександрівна виступила спікером на Всеукраїнській онлайн-конференції "Професійний розвиток педагогів в умовах сьогодення" з практико-орієнтованою темою "Іграшки з "вау-ефектом" на логопедичному занятті ".
9 січ. 2023

ДО УВАГИ КОЛЕГ!

Відповідно до листа Офісу Президента України рекомендуємо пройти курс "Життєстійкість молоді в умовах криз". Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя.
4 січ. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АЗБУКИ БРАЙЛЯ

Саме 4 січня 1809 року народився французький тифлопедагог Луї Брайль, який розробив рельєфно-крапковий шрифт для незрячих людей, що використовується в усьому світі.
30 груд. 2022

ZOOM-СІЧЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо вашій увазі план на січень 2023 року
25 груд. 2022

ПРОДУКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ

В цьому навчальному році Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту уклав угоду про співпрацю з Центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації Dnipro Sensory World.
25 груд. 2022

СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ В СПШ

Цей тиждень став останнім навчальним тижнем першого семестру в спеціальній початковій школі ДОМРЦ. Попереду довгі зимові канікули!
19 груд. 2022

НАГАДУВАННЯ

20 грудня 2022 р. о 13.00 лікар-психіатр ДОМРЦ Вакулинська І.В. пропонує залучитись до обговорення теми РДУГ (розлад дефіциту уваги та гіперактивності): етіологія, патогенез, клініка, рекомендації
15 груд. 2022

УВАГА, ОНОВЛЕНІ ПОСИЛАННЯ!

ZOOM на тему: "Освітня кінезіологія в практиці логопеда"
12 груд. 2022

НАГАДУВАННЯ

Завтра, 13.12.2022 р., о 13.00 сурдопедагог ДОМРЦ Манделина Ольга Романівна на Zoom-конференції розкриє тему ✅ Проблеми реабілітації дітей з порушеннями слуху, що мають комплексні порушення розвитку.