14 лют. 2023

ФЕСТИВАЛЬ НАПРАЦЮВАНЬ

15 лютого 2023 року о 10.00 Новоженіна Інна Вікторівна, вчитель-логопед КЗО "ССЗШ № 9" ДМР, запропонує вашій увазі інформацію на тему: "Розвиток мовленнєвих навичок у дітей дошкільного віку і молодших школярів за допомогою елементів лялькотерапії"
10 лют. 2023

УВАГА! ЗМІНИ!

У зв'язку з тим, що за технічних обставин сьогодні не відбулась зустріч з Ісаченко В.О. для розгляду першої частини теми "Сенсорна алалія у дітей: ознаки, діагностика та корекція", в план Zoom-конференцій на лютий внесено зміни.
9 лют. 2023

СПІЛЬНО ПІДТРИМУЄМО

У грудні 2022 р. - січні 2023 р. Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр взяв участь у проєкті Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, який був спрямований на надання допомоги дітям з родин внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітям, які зазнали наслідків конфлікту.
3 лют. 2023

ДО УВАГИ!!!

!!!ZOOM!!! ДОПОВНЕНО!!! Колеги, будь ласка, зверніть увагу на зміни у розкладі зустрічей.
1 лют. 2023

ZOOM-ЛЮТИЙ у ДОМРЦ

Пропонуємо вашій увазі план на лютий 2023 року
25 січ. 2023

НАГАДУВАННЯ! ZOOM!

27.01.2023 року о 13.00 поговоримо з педагогами, що викладають в класах, де впроваджується інклюзія, на тему: "Оцінювання учнів з ООП під час інклюзивного навчання."
16 січ. 2023

НАГАДУВАННЯ

17 січня 2023 о 13.00 канд. псих. наук Склянська О.В. обговорить із слухачами тему: "Професійна підготовка психотерапевта, питання компетентності та кваліфікації."
15 січ. 2023

ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

15 січня 2023 року вчитель-логопед ДОМРЦ Хоменко Світлана Олександрівна виступила спікером на Всеукраїнській онлайн-конференції "Професійний розвиток педагогів в умовах сьогодення" з практико-орієнтованою темою "Іграшки з "вау-ефектом" на логопедичному занятті ".
9 січ. 2023

ДО УВАГИ КОЛЕГ!

Відповідно до листа Офісу Президента України рекомендуємо пройти курс "Життєстійкість молоді в умовах криз". Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя.
4 січ. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АЗБУКИ БРАЙЛЯ

Саме 4 січня 1809 року народився французький тифлопедагог Луї Брайль, який розробив рельєфно-крапковий шрифт для незрячих людей, що використовується в усьому світі.