ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

15 січ. 2023
15 січня 2023 року вчитель-логопед ДОМРЦ Хоменко Світлана Олександрівна виступила спікером на Всеукраїнській онлайн-конференції "Професійний розвиток педагогів в умовах сьогодення" з практико-орієнтованою темою "Іграшки з "вау-ефектом" на логопедичному занятті ".

Мета:
▪️ Ознайомити педагогів з поняттям, формами та структурою логопедичного заняття.
▪️ Розвивати вміння пошуку шляхів ефективної логопедичної корекції мовлення.
▪️ Формувати навички аналізу та підбору цікавих ігор та іграшок для роботи.
☑️ Компетентності:
▪️ Розширити кругозір щодо володіння інформацією про особливості проведення логопедичного заняття.
▪️ Оволодіти сучасними знаннями в системі логопедичної допомоги дітям та дорослим.
▪️ Застосовувати отримані знання у практичних ситуаціях.
▪️ Оволодіти важливими навичками пошуку та підбору цікавих, яскравих і корисних іграшок для логопедичного заняття.
▪️ Володіти знаннями теорії та методики спеціальної освіти, застосовувати ці знання для проведення логопедичних занять.
Вміти проводити ефективну логопедичну корекцію мовлення у осіб з особливими освітніми потребами.
▪️ Мати навички самостійного пошуку необхідної інформації, генерування нових ідей на основі засвоєного досвіду.