24 трав. 2023

ДИСГРАФІЯ

Остання частина циклу зустрічей, на яких обговорювали таке порушення писемного мовлення як дисграфія.
19 трав. 2023

ДЕНЬ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТА В УКРАЇНІ

З 2016 року в травні місяці протягом тижня в Україні відзначається День кохлеарного імпланта.
18 трав. 2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

День вишиванки є неофіційним народним святом, яке започаткували у 2006 році. Зазвичай День вишиванки припадає на третій тиждень травня, у четвер.
15 трав. 2023

НАГАДУВАННЯ!

Записи ZOOM-конференцій можна знайти на YouTube
5 трав. 2023

РАЗОМ ЗМОЖЕМО!

В спеціальній початковій школі ДОМРЦ відбувся не зовсім звичний інтегрований урок. Чому незвичний? З декількох причин.
1 трав. 2023

ZOOM-ТРАВЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо Вашій увазі план на травень 2023 року
23 квіт. 2023

Вітаємо з Всеукраїнським днем психолога!

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо всіх видів здоров'я, кольорового життя, радості, натхнення, мудрості, задоволення від праці, поваги та підтримки!
19 квіт. 2023

НАВЧАЄМОСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

В межах співпраці з центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації дітей «Dnipro Sensory World» учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ залучились до інформаційно-профілактичного, пізнавального заходу, який 18-го квітня провели інспектори Дніпровського району спільно з представниками Патрульної поліції Дніпропетровської області.
16 квіт. 2023

ПРИВІТАННЯ

Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука з Великоднем
5 квіт. 2023

НАУКА ТА ПРАКТИКА

2 квітня 2023 року вчитель-логопед ДОМРЦ Світлана Хоменко взяла участь у Всеукраїнській науковій практичній онлайн-конференції "Освіта в умовах воєнного стану: практичний аспект".