23 квіт. 2023

Вітаємо з Всеукраїнським днем психолога!

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо всіх видів здоров'я, кольорового життя, радості, натхнення, мудрості, задоволення від праці, поваги та підтримки!
19 квіт. 2023

НАВЧАЄМОСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

В межах співпраці з центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації дітей «Dnipro Sensory World» учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ залучились до інформаційно-профілактичного, пізнавального заходу, який 18-го квітня провели інспектори Дніпровського району спільно з представниками Патрульної поліції Дніпропетровської області.
16 квіт. 2023

ПРИВІТАННЯ

Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука з Великоднем
5 квіт. 2023

НАУКА ТА ПРАКТИКА

2 квітня 2023 року вчитель-логопед ДОМРЦ Світлана Хоменко взяла участь у Всеукраїнській науковій практичній онлайн-конференції "Освіта в умовах воєнного стану: практичний аспект".
2 квіт. 2023

2 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АУТИЗМ

За оцінками в усьому світі аутизм присутній приблизно в 1 дитини зі 100. При цьому йдеться про середній показник, і показники поширеності аутизму, реєстровані за даними різних досліджень, варіюються в широкому діапазоні. Проте, згідно з результатами деяких авторитетних контрольованих досліджень, реальні цифри набагато вищі. Поширеність аутизму у багатьох країнах із низьким та середнім рівнем доходу невідома.
1 квіт. 2023

ZOOM-КВІТЕНЬ у ДОМРЦ

Пропонуємо Вашій увазі план на квітень 2023 року
25 бер. 2023

ВЕСНА! КАНІКУЛИ!

Ще частинка навчального року позаду і напередодні канікул вчителі та учні спеціальної початкової школи привітали один одного піснями та таночками. Свято весни, тепла, добра залишиться у спогадах, а ми очікуємо наших учнів після маленького відпочинку!
19 бер. 2023

НАГАДУВАННЯ

Актуальні теми ZOOM-конференцій для психологів, які здійснюють консультативну та/або психотерапевтичну діяльність.
10 бер. 2023

СПІВПРАЦЯ З ВИШАМИ

В період з 20 лютого по 3 березня 2023 р. на базі КЗО «ДОМРЦ» ДОР» проходила навчальна (ознайомча) практика студентів 2 курсу Університету Митної справи та фінансів спеціальності «Психологія».
6 бер. 2023

Нагадування!