ДЕНЬ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТА В УКРАЇНІ

19 трав. 2023
З 2016 року в травні місяці протягом тижня в Україні відзначається День кохлеарного імпланта.

Кожна сім’я хоче, щоб дитина спілкувалася рідною мовою родини і чудово, що у сімей зараз є вибір. Наразі кохлеарна імплантація стала доступною для всіх дітей і дорослих, що мають порушення слуху. Кохлеарні імпланти допомагають людям з порушеннями слуху чути навколишній світ. На відміну від слухових апаратів кохлеарний імплант не підсилює звук, а замінює роботу пошкоджених рецепторів равлика, стимулюючи їх за допомогою електричних імпульсів. Він надає особі з порушеннями слуху звукову інформацію з навколишнього середовища і допомагає їй розуміти мовлення. Але це відбувається тільки за умови спільних зусиль лікарів-сурдологів, аудіологів, сурдопедагогів, інших спеціалістів та в першу чергу батьків, яким хочеться побажати терпіння, наполегливості і віри у своїх дітей.
Про ОСОБЛИВОСТІ ПОЧАТКОВОГО ЕТАПУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ ПІСЛЯ КОХЛЕАРНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ в нашому відео.