НАВЧАЄМОСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

19 квіт. 2023
В межах співпраці з центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації дітей «Dnipro Sensory World» учні спеціальної початкової школи ДОМРЦ залучились до інформаційно-профілактичного, пізнавального заходу, який 18-го квітня провели інспектори Дніпровського району спільно з представниками Патрульної поліції Дніпропетровської області.

Представники поліції навчали учнів дорожній грамоті, знайомили з розміткою, дорожніми знаками та рухами регулювальника.
Надзвичайники розповіли, що таке вогонь та як діяти якщо побачили.
Інспектори показали учням форму працівника поліції та ДСНС. Деякі діти навіть приміряли одяг рятувальників (куртку та шолом) та спробували самостійно загасити невелике загорання.
Сюрпризом для учнів стала поява ростової ляльки пса Патрона. Герой розказав про правила поводження з незнайомими предметами, а Бобер-рятувальник вручив пам’ятні подарунки: прапорці, брошури та світловідбивні стрічки. Учні в свою чергу презентували інспекторам тематичні малюнки.
Дякуємо Dnipro Sensory World, працівникам поліції та ДСНС за насичений інформацією та емоціями захід!