19 бер. 2024

ЦЕНТР КОРЕКЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ ПРАЦЮЄ
15 бер. 2024

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.
7 бер. 2024

УВАГА!

Шановні колеги, вимушені повідомити, що у зв'язку з особистими обставинами спікера Zoom-конференція 08.03.2024 року "Діти з ООП: наука та практика. Огляд наукових робіт останніх років" ❗️❗️❗️перенесена на невизначений термін. Оновлену дату буде повідомлено додатково. Просимо вибачення за можливі незручності.
5 бер. 2024

30-РІЧЧЯ ДОМРЦ

У лютому 2024 року виповнилося 30 років з дня заснування закладу, який сьогодні відомий як Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр.
1 бер. 2024

План ZOOM-конференцій на березень 2024 р.

Запрошуємо на традиційні Zoom-зустрічі у березні. Пропонуємо 8 тем для обговорення.
26 лют. 2024

ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ

запис Zoom-конференції
23 лют. 2024

ЯК ВІДНАЙТИ ВТРАЧЕНУ МОТИВАЦІЮ

запис Zoom-конференції
22 лют. 2024

КОРЕКЦІЙНА РОБОТА ЛОГОПЕДА З ДІТЬМИ З РАС ЧАСТИНА 3

запис Zoom-конференції Ісаченко В.О.
16 лют. 2024

СТУДЕНТИ-ПРАКТИКАНТИ

В січні 2024 року на базі КЗО "ДОМРЦ" ДОР" проходили виробничу практику студенти-психологи Університету митної справи та фінансів. Наш Центр надав можливість студентам ознайомитись із роботою таких структурних підрозділів як спеціальна початкова школа для дітей з інтелектуальними порушеннями та центр раннього втручання. Про специфіку роботи практичного психолога в освіті розповіли методисти навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.
10 лют. 2024

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПСИХОЛОГАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ В ІНКЛЮЗИВНОМУ КЛАСІ

запис Zoom-конференції Склянської О.В.