23 лют. 2024

запис Zoom-конференції
22 лют. 2024

КОРЕКЦІЙНА РОБОТА ЛОГОПЕДА З ДІТЬМИ З РАС ЧАСТИНА 3

запис Zoom-конференції Ісаченко В.О.
16 лют. 2024

СТУДЕНТИ-ПРАКТИКАНТИ

В січні 2024 року на базі КЗО "ДОМРЦ" ДОР" проходили виробничу практику студенти-психологи Університету митної справи та фінансів. Наш Центр надав можливість студентам ознайомитись із роботою таких структурних підрозділів як спеціальна початкова школа для дітей з інтелектуальними порушеннями та центр раннього втручання. Про специфіку роботи практичного психолога в освіті розповіли методисти навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.
10 лют. 2024

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПСИХОЛОГАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ В ІНКЛЮЗИВНОМУ КЛАСІ

запис Zoom-конференції Склянської О.В.
8 лют. 2024

СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

Сьогодні відбулась чергова методична зустріч з командами супроводу закладів освіти територіальних громад з питання впровадження інклюзивного навчання.
1 лют. 2024

План ZOOM-конференцій на лютий 2024 р.

Запрошуємо на традиційні Zoom-зустрічі у лютому. Пропонуємо 5 тем для обговорення.
31 січ. 2024

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ДІТЕЙ ЗІ СТІЙКИМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ТРУДНОЩАМИ

(запис зустрічі)
23 січ. 2024

ВПЛИВ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ НА НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Технології стрімко розвиваються, це особливість нашого часу. Але до будь-яких новацій в освіті потрібно підходити усвідомлено. До уваги - запис Zoom-конференції практичного психолога Зарічної Н.В., під час якої було обговорено саме цю тему.
19 січ. 2024

ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ

Закінчилися зимові канікули й учні спеціальної початкової школи налаштувались на плідну роботу та повернулися до навчання. Однак ІІ семестр розпочався з дуже приємного сюрпризу. Учні спеціальної початкової школи та вихованці центру раннього втручання КЗО "ДОМРЦ" ДОР" отримали солодкі подарунки та настільну гру з зимовим сюжетом від Dnipro Sensory World. Педагоги, учні та вихованці ДОМРЦ вдячні Anna Kyrychenko та Dnipro Sensory World за привітання та плідну співпрацю!
16 січ. 2024

ОСОБЛИВОСТІ МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ З РАС. КОРЕКЦІЙНА РОБОТА. ЧАСТИНА 2.

(запис Zoom-конференції Ісаченко В.О.)