СТУДЕНТИ-ПРАКТИКАНТИ

16 лют. 2024
В січні 2024 року на базі КЗО "ДОМРЦ" ДОР" проходили виробничу практику студенти-психологи Університету митної справи та фінансів. Наш Центр надав можливість студентам ознайомитись із роботою таких структурних підрозділів як спеціальна початкова школа для дітей з інтелектуальними порушеннями та центр раннього втручання. Про специфіку роботи практичного психолога в освіті розповіли методисти навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.

Студенти не лише ознайомились з теоретичними методичними матеріалами, але і працювали на заняттях: проводили спостереження, асистували дітям на уроках, оформлювали документацію психолога.
Стажери продемонстрували щирий інтерес та готовність опановувати практичні навички, а фахівці ДОМРЦ завжди готові ділитись досвідом!