НАУКА ТА ПРАКТИКА

27 жовт. 2023
25-26 жовтня фахівці ДОМРЦ залучились до участі в IХ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «ОСВІТА ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ МИРУ І ВІЙНИ», який проходив в Києві за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка.

25 жовтня в.о. директора ДОМРЦ Тетяна Дрюк виступила на пленарному засіданні з темою "Психологічна підтримка педагогів - крок до ефективного освітнього процесу в умовах воєнного стану".
Під час виступу пані Тетяна наголосила на важливості надання психологічної допомоги педагогам, особливо тим, які працюють в закладах освіти на територіях, де проводяться бойові дії, адже задача педагога – не лише впоратися зі стресом власноруч, а й допомогти своїм учням пережити ці непрості часи, дати раду неконтрольованим емоціям та підтримати психіку на шляху до зцілення, а також доповіла, які кроки для розв'язання цього завдання зроблено в Дніпропетровській області.
26 жовтня заступник директора Любов Дорошенко була запрошена до участі в засіданні круглого столу на тему «Шляхи підвищення фахової компетентності практичних психологів в освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами» з виступом "Роль практичного психолога в команді психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП в закладі освіти".
Мета заходу: консолідація методичних ресурсів служби практичної психології щодо забезпечення професійної готовності практичних психологів до освітньої діяльності та психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.
Вважаємо, що об'єднання зусиль науковців та практиків сприяє вибудовуванню ефективної системи освіти та продовжуємо співпрацю!