СПІВПРАЦЯ З ВИШАМИ

17 черв. 2023
В період з 15 травня по 17 червня 2023 р. на базі КЗО «ДОМРЦ» ДОР» проходила навчальна (логопедична, дефектологічна) практика студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності 016 «Спеціальна освіта».

В завдання цього виду практики входило ознайомлення з основними напрямами роботи вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога; поглиблення та закріплення теоретичних знань, встановлення їх зв’язку із практичною діяльністю; розвиток діагностичних умінь і навичок, необхідних для всебічного вивчення дітей, проведення корекційної та логопедичної роботи з ними; формування культури педагогічної діяльності, розвиток навичок професійного спілкування із дітьми, їх батьками та іншими учасниками освітнього процесу.
Робота із студентами проводилася в змішаному форматі: були проведені очні зустрічі та дистанційні консультації.
За час проходження практики студенти проявили достатній рівень теоретичної підготовки, сумлінно виконували всі поставлені завдання, дотримувалися етики і трудової дисципліни.
Фахівці Центру активно співпрацювали зі студентами, відповідали на запитання, давали поради і рекомендації щодо вирішення проблемних питань практики.