ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023

31 трав. 2023
Пролунав останній дзвоник в спеціальній початковій школі ДОМРЦ.

Нестандартним для учнів був цей навчальний рік: і дітям, і педагогам, і батьками довелося звикати до нових умов, опановувати нові прийоми в навчанні, проявляти мобільність та гнучкість.
Таким самим стало і свято останнього дзвоника. Ранок розпочався дощем, який змусив всіх зі шкільного подвір'я переміститись до будівлі, ще щільніше зімкнувши коло друзів. Двічі сигнал "Повітряна тривога" переривав лінійку, двічі учні, педагоги та батьки спускались в укриття. З укриття й лунав, прориваючись крізь всі труднощі, заливистий голос останнього дзвоника 2022-2023 навчального року.
Ніщо не погіршило настрій учнів! Вони танцювали, грали, давали відповіді на каверзні питання та загадки вереди Бабусі Моделі, просто раділи зустрічі з однокласниками. А ще - залучилися до інтерактивного шоу з мильними бульбашками.
Навчальний рік позаду, всіх чекають канікули! А у вересні педагоги спеціальної початкової школи знову будуть зустрічати подорослішалих та відпочилих учнів на порозі закладу...