Сторінка соціального педагога

Соціальний педагог – ключова фігура в закладі освіти,  яка покликана об'єднати зусилля родини, школи, громадськості, для надання допомоги дитині. Тому слід зазначити, що робота соціального педагога за будь-яким напрямком стає більш ефективною завдяки співпраці з психологом, педагогічним колективом, батьками, адміністрацією навчального закладу та спеціалістами з різних соціальних служб, правових, медичних установ тощо. Така взаємодія дає змогу здійснювати інтегрований підхід щодо соціально-педагогічного супроводу учнівської молоді в сучасних умовах.

Соціальний педагог у своїй діяльності виконує такі функції:

діагностичну
прогностичну
консультативну
захисну
профілактичну
соціально-перетворювальну
організаційну

Професійний портрет та статус соціального педагога

25.01.2024 ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З ОБМІНУ ДОСВІДОМ для соціальних педагогів «Соціально-педагогічний супровід освітнього процесу»
1. Місце і роль соціального педагога в освітньому процесі.
2. Попередження професійної деформації соціального педагога.
3. Професійні функції соціального педагога, як мистецтво досягнення прогнозованої мети.
4. Організація роботи соціального педагога в умовах дистанційного навчання.
5. Система роботи соціального педагога з важковиховуваними дітьми.

6. Профілактика та корекція проявів насильства в освітньому середовищі.

28.09.2021 відбувся вебінар ОМО Соціальних педагогів на тему

«Соціальна робота в закладах освіти Дніпропетровської області»

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР:

БІБЛІОТЕКА СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА   https://drive.google.com/drive/folders/1Jdq9gSCyrqoF3qCn_LU2Yq3UIbSIopuj?usp=drive_link

ДІАГНОСТИКА В РОБОТІ СОЦІАЛЬНОГ ІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ОСОБАМИ    https://drive.google.com/drive/folders/1-Y0nYRrveWXCBGPPqNXcgZNnLDIr5eZk?usp=sharing

Корисні покликання з питань профілактики насильства та булінгу

Сторінка Stop bullying                                                                                                                     Сторінка Stop sexting

Посібники Stop sexting
Сторінка ГО “Ла Страда Україна”. Корисне
Канал “А21 Україна”
Мультфільм «Їжачок»
Мультфільм «Камінь, ножиці, папір»
Аудіоказка “Хаппі та її суперсила”
“Що таке кібербулінг?”/Освітній серіал про кібербулінг для підлітків
Особисті кордони та вміння сказати «НІ»: відео
Документальний фільм про торгівлю людьми «Життя на продаж»

РЕКОМЕНДАЦІЇ СОЦІАЛЬНИМ ПЕДАГОГАМ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ:

Технології реалізації основних напрямів роботи

Зміст  роботи  соціального  педагога  з  вимушеними переселенцямита їх сім’ями в сучасних соціальних умовах.

Зразки документів соціального педагога

Гретченко Л. Як захистити права дитини в складних життєвих обставинах: на запитання відповідає адвокат дитини (презентація)

ДО УВАГИ! Національна дитяча "гаряча лінія": 0-800-500-225, працює пн-пт з 12:00-16:00.

"Гаряча лінія" «Якщо ображають дитину» Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: (056) 370-48-19; пн-пт з 9.00 до 18.00.