АНОНС МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІРЦ

29 бер. 2022
"Діагностика сприйняття, уваги та пам'яті дітей різних вікових категорій в умовах комплексної оцінки розвитку"

В посібнику представлені найбільш поширені та прості у використанні стандартизовані методики, функціональні проби, а також ігри та завдання, з допомогою яких проводиться вивчення стану таких пізнавальних процесів, як сприйняття, увага та пам’ять.
    До кожного завдання є описання мети використання, інструкція, що надається дитині, хід проведення тесту чи проби та інтерпретація результатів. Всі тести, методики та завдання поділені на вікові категорії.         Таким чином, фахівцю буде легше орієнтуватися в інструментарії та доцільно використовувати завдання.
    Посібник розпочинається стислою теоретичною частиною, в якій розглянуто основні характеристики, властивості, види та типи таких психічних процесів, як сприйняття, увага та пам’ять, описано етапи їх формування та розвитку у дітей різних вікових категорій.
    Для зручності користування весь необхідний для діагностики інструментарій винесено в додатки до посібника. Також додатки місять узагальнюючі схеми, які можуть використовувати психологи під час проведення комплексної оцінки розвитку.
Більш детально ознайомитись зі змістом посібника можно за посиланням https://domrc.klasna.com/uk/site/metodichni-posibniki.html