ОПАНУВАННЯ НОВИХ НАПРЯМКІВ РОБОТИ

10 лют. 2022
Фахівці мобільного інклюзивно-ресурсного центру залучилися до визначення необхідного рівня підтримки дітей з ООП в закладі освіти протягом січня 2022 року в територіальних громадах Дніпропетровської області, які не мають інклюзивно-ресурсних центрів

ОПАНУВАННЯ НОВИХ НАПРЯМКІВ РОБОТИ
Одним із структурних підрозділів Дніпропетровського обласного методичного ресурсного центру є мобільний інклюзивно-ресурсний центр.
Його основною метою є забезпечення реалізації права на якісну освіту та корекційні послуги дітей з особливим освітніми потребами в територіальних громадах Дніпропетровської області, які не мають інклюзивно-ресурсних центрів або не мають в складі інклюзивно-ресурсного центру вузьких фахівців для визначення особливих освітніх потреб дитини.
З 01.01.2022 року у зв'язку з набуттям чинності Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 15 вересня 2021 р. № 957, перед всіма закладами освіти, в яких навчаються інклюзивно діти з особливими освітніми потребами, стала необхідність оновлення документів відповідно до чинного законодавства, а для цього - визначення необхідного рівня підтримки дитини в закладі освіти.
Фахівці мобільного інклюзивно-ресурсного центру залучилися до цієї діяльності та протягом січня 2022 року визначили рівні підтримки
146 дітям,
які навчаються в 52 закладі освіти,
розташованих в 34 населених пунктах різних територіальних громад Дніпропетровської області.
Також під час виїздів 19 дітям була проведена комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку.
Фахівці МІРЦ познайомились з командами супроводу закладів освіти смт Слобожанське, с.Межиріч, с.Булахівка, с.Карабинівка, с.Богданівка, с.Богуслав, с.Нові Дачі, с.Нова Русь, смт Іларіонове, с.Первомайське, с.Олександрівка, смт Черкаське, смт Гвардійське, с.Привовчанське, с.Троїцьке, с.Партизанське, с.Балівка, смт Обухівка, с.Роздори, с.Старовишнивецьке, с.Китайгород,, смт Чаплино, с.Шевченківське, с.Вербки, с.В'язівка, с. Богинівка, смт Новопокровка, с.Іверське, с.Павлівка, спільно з командами супроводу та батьками дітей з особливими освітніми потребами визначили необхідні рівні підтримки у закладах освіти, надали методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти.
Продовжуємо співпрацю!