ПІДТРИМКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

11 лют. 2022
Згідно договору про співпрацю між Дніпропетровським обласним методичним ресурсним центром та Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара впродовж місяця (з 17 січня по 12 лютого) студенти 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта проходили педагогічну практику на базі ДОМРЦ.

Метою практики є перевірка та закріплення теоретичних знань, умінь та навичок, які здобувачі вищої освіти отримали під час фахової підготовки.
Під час практики в Центрі студенти мали можливість ознайомитися з різними видами методичного та наочного матеріалу, технічними засобами та програмовими засобами навчання, корекції та розвитку.
Залучившись до роботи класів спеціальної початкової школи ДОМРЦ, майбутні фахівці ознайомилися зі змістом та системою взаємодії корекційного педагога, вчителя-логопеда, практичного психолога та інших спеціалістів щодо навчання, діагностичної і корекційно-розвиткової роботи з дітьми зі складними порушеннями розвитку.
Також студенти спостерігали за навчальною (навчально-ігровою) діяльністю дітей, практикувались проводити окремі ігри та вправи з учнями класу, робили аналіз навчальних, корекційно-розвиткових занять.
Сподіваємось, що вміння та навички, які набули дівчата під час практики, стануть їм у нагоді в майбутній професійній діяльності!