ДО УВАГИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

9 лют. 2022
❗СЛУЖБА РЕАБІЛІТАЦІЇ СЛУХУ ІНФОРМУЄ❗

Слух - одне з основних людських відчуттів, за допомогою якого людина підтримує зв'язок з оточуючим світом. Слух є передумовою формування вербального мовлення, він дозволяє визначати джерело та просторове знаходження джерела звуку, а це надає почуття безпеки.

Беззаперечно, що розуміння батьками та педагогами того, наскільки добре дитина чує, дуже важливе для організації необхідних умов для навчання дитини та здобуття знань.

Відповідно до Постанови про порядок проведення скринінгу слуху дітей, ця діагностика має проводитись:
- новонародженим дітям;
- дітям 1,5 - 3 років перед зарахуванням до закладу дошкільної освіти;
- дітям 6 років перед початком шкільного навчання.

В межах роботи мобільного інклюзивно-ресурсного центру ДОМРЦ фахівці служби реабілітації слуху можуть здійснити виїзди до територіальних громад Дніпропетровської області з метою здійснення зазначеної діагностики.

В "арсеналі" фахівців наявне портативне обладнання, яке дозволяє здійснити скринінг у пристосованих умовах.
Наголошуємо на необхідності діагностики стану слуху дітей для надання своєчасної допомоги у випадку необхідності.
Для організації виїзду необхідно надіслати відповідний запит на електронну пошту ДОМРЦ [email protected]

Телефони для довідок:
066-316-36-92
068-341-64-20
Посилання на інформаційне відео https://www.facebook.com/domrc.dor/videos/4934309656662696