НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК СТАРТУЄ!

1 вер. 2022
В спеціальній початковій школі ДОМРЦ розпочався новий навчальний рік!

Відповідно до рішення міського самоуправління заняття організовані у дистанційному форматі, так само пройшла і перша зустріч дітей після літа. Але навіть це не завадило дітям радіти один одному, посміхатись друзям і вчителям та активно брати участь в першому святковому уроці.
Уявляєте, учні почали сумувати за школою!
До свята Першого вересня Настюша сплела з спеціальних гумочок школярку з рожевим рюкзачком, золотаві дзвоники та присвятила ці роботи вчителям.
Але свято скінчилося та розпочалися трудові навчальні будні. Проте з творчим підходом педагогів спеціальної початкової школи ДОМРЦ кожний урок - це маленьке свято та цікава казка.
Ще декілька років тому і вчителі, і батьки учнів СПШ навіть з важкістю уявляли, як можна з учнями, які мають значні особливості розвитку, вдало працювати дистанційно. Але сьогодні можемо сказати, що перші труднощі вже позаду, а попереду лише нові досягнення та звершення наших любих дітей!