1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 черв. 2022
Вітаємо з днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю! Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!
Шановні батьки!
Пам'ятайте, що Ваша увага безцінна для дітей. Приділяйте її та грайте з дітьми не лише у свята.
Педагоги СПШ рекомендують:
Проводьте більше часу з дитиною на свіжому повітрі. Сходіть на прогулянку. Виберіть маршрут поруч з вашим будинком або прогуляйтесь до парку.
Досліджуйте разом природу, наприклад: спостерігайте за птахами, вирощуйте вдома рослини, розглядайте хмари (розмовляйте з дитиною про те, на що схожі хмари).
Займайтеся творчістю: збирайте і розфарбовуйте камінці, малюйте в альбомі, малюйте на асфальті, робіть фігурки з пластиліну, засушуйте літні квіти.
Проводьте час з друзями. Літо – це чудовий час для зустрічей з родичами або друзями, яких дитина давно не бачила.