СОЦІАЛІЗАЦІЯ В НАВЧАННІ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

28 вер. 2023
Змішана форма навчання в класах спеціальної початкової школи ДОМРЦ у цьому навчальному році дозволила проводити не лише уроки, а й цікаві зустрічі, які сприяють соціалізації учнів.

Однією з таких цікавинок стала зустріч з працівниками Дніпровська митниця. Напередодні Дня захисників і захисниць України до учнів завітали начальниця організаційно-розпорядчого управління Овчинникова Вікторія Ігорівна та начальник управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Сьомін Павло Андрійович.
Фахівці розповіли про цікаві особливості своєї роботи, показали найбільш вражаючі досягнення та підготували декілька сюрпризів.
Перший - це поява пошукового пса Балу у супроводі кінолога Максима Вікторовича. Спочатку Балу продемонстрував свої "професійні" навички, швидко та вдало знайшовши спеціально захований предмет, а потім дозволив дітям побавитись з ним, радіючи від взаємодії не менше, ніж учні.
Але була у зустрічі з працівниками Дніпровської митниці головна мета, до якої учні заздалегідь готувалися - це передача захисникам та захисницям України маленьких даруночків, виготовлених дітьми разом з педагогами та батьками. Серденька, янголятки, символи України та миру, в які вкладено тепло дитячих душ були створені, щоб зігріти дівчат та хлопців на передовій. Педагоги спеціальної початкової школи ДОМРЦ сплели маленькі обереги, які діти передали захисникам, а також подарували шановним гостям та Балу.
Дякуємо працівникам Дніпровська митниця за допомогу в такій важливій справі як підтримка захисників та захисниць України!
Оскільки захід відбувся напередодні ще одного свята - Дня працівників освіти - то додатковою приємністю стало "солодке вітання" всіх причетних. А працівники Дніпровської митниці отримали на "смачну згадку" маленький дарунок від адміністрації ДОМРЦ.
Очікуємо на нові зустрічі!