ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ

29 вер. 2023
Вже два роки ДОМРЦ працює за новою стратегією розвитку, плекаючи традиційні цінності та напрацьовуючи нові актуальні напрями діяльності.

Сьогодні основним вектором в роботі закладу є співпраця з територіальними громадами Дніпропетровської області, оскільки є нагальна потреба вдосконалення змісту і технологій освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами, розвитку системи забезпечення послуг, а фахівці в громадах відчувають суттєвий брак методичної підтримки з цих питань.
Кожний з семи структурних підрозділів ДОМРЦ взаємодіє з громадами для забезпечення системи якісних та доступних освітніх, корекційно-реабілітаційних послуг дітям зі складними порушеннями розвитку та методичної допомоги фахівцям.
Створено методичне інформаційне середовище для педагогів закладів освіти територіальних громад Дніпропетровщини, забезпечено системний кваліфікований супровід педагогів області, реалізуються актуальні проєкти з психологічної підтримки педагогів у кризових ситуаціях, з розробки оптимальних методів та технології навчання, зокрема - компенсаторно-абілітаційного навчання дітей з інтелектуальними порушеннями тяжкого ступеню, з підвищення батьківської компетентності з питань розвитку дитини раннього віку тощо, запроваджуються новітні технології при взаємодії з територіальними громадами області.
Фахівці ДОМРЦ постійно підвищують рівень професійної компетенції та педагогічної майстерності, щоб надавати ефективну та якісну допомогу дітям, батькам та педагогам Дніпропетровщини.
І сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, особливо приємно відчувати підтримку Дніпропетровська обласна рада в особі голови ради Лукашука Миколи Васильовича та начальника управління з питань охорони здоров’я, соціальної політики та розвитку освітньої галузі Коломойця Анатолія Олександровича.
Відзначення почесною грамотою виконуючої обов'язки директора ДОМРЦ Дрюк Тетяни Петрівни за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм - це приємний подарунок колективу ДОМРЦ до професійного свята!