АКТИВНІСТЬ ТА УЧАСТЬ

27 вер. 2023
Дистанційні технології активно увійшли в професійну діяльність вчителів та, зокрема, корекційних педагогів. Так, нещодавно відбувся І Логопедичний онлайн-форум «Підвалини та новітні технології в сучасній логопедичній роботі» від ГО «Територія розвитку», м. Дніпро.

В межах форуму вчитель-логопед ДОМРЦ Світлана Хоменко виступила з доповіддю «Логопедичне обстеження дітей дошкільного віку в умовах комплексної оцінки розвитку», під час якої розкрила особливості обстеження мовленнєвого розвитку дітей, роз'яснила, яку корисну інформацію можуть отримати фахівці закладу освіти з висновку про комплексну оцінку.
Продовження розкриття цієї теми відбудеться цієї п'ятниці, на Zoom-конференції ДОМРЦ. Завітайте, буде корисно!