ДЕНЬ РУХУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

10 трав. 2024
10 травня Україна відзначає Всесвітній день руху для здоров’я.

Що потрібно було зробити? Протягом дня залучитися до будь-якої фізичної активності. Пройти якнайбільше кроків, зробити хоча б декілька фізичних вправ самостійно або на встановлених у дворах тренажерах, відвідати тренування.
І як це пройшло? Діти та батьки залучились до фізкультхвилинки та естафети. Частина обідньої перерви працівниками була витрачена за заняття з реабілітологом, яка надала цінні поради щодо виконання вправ та рухової активності в цілому. Час після роботи спеціалісти також присвятили прогулянці пішки та спеціально вийшли у двір, щоб виконати вправи на тренажерах.
І вдома батьки, діти та навіть родичі спеціалістів ДОМРЦ долучились до челенджу.
Результатом заходу в закладі стала сумарна кількість кроків, кілометрів, витрачених ккал за день, а також добірка фото, які демонструють рух працівників та відвідувачів ДОМРЦ до здоров'я.
Тож фахівцями ДОМРЦ сьогодні пройдено 153213 кроків, за які подолано 91,94 км та витрачено 4709 ккал. І це лише фіксований результат.
Разом крокуємо до здорового життя! Україні потрібні сильні люди! Укріплюємо націю!