МОЄ ЗДОРОВ'Я – МОЄ ПРАВО

7 квіт. 2024
ЗАХІД СПШ до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ'Я

Всесвітній День здоров’я є одним з найважливіших свят, що відзначаються на міжнародному рівні. Офіційна дата свята — 7 квітня — була обрана для відзначення Дня здоров’я в пам’ять про дату заснування WHO (Всесвітньої організації охорони здоров’я (World Health Organization).
Кожного року відзначення Всесвітнього Дня здоров’я супроводжується проведенням різноманітних заходів, конференцій, семінарів, кампаній та інших ініціатив, спрямованих на підвищення свідомості у питаннях підтримки здоров’я у всьому світі. На честь цієї події профільні організації, активісти, волонтери, освітні заклади та інші проводять заходи для того, аби популяризувати турботу за своїм здоров’ям.
Педагоги спеціальної початкової школи ДОМРЦ також долучилися до цієї діяльності та напередодні Дня здоров’я провели низку заходів для учнів, надали рекомендації батькам.
У 2024 році темою проведення Всесвітнього дня здоров’я є гасло – «Моє здоров'я – моє право». Так, для реалізації цього права учнів в СПШ систематично проводяться уроки з фізкультури та відповідні тематичні заходи, а сьогодні в межах одного з них учні долучились до різних цікавих видів діяльності.
Увагу батьків сконцентрували на те, що профілактика та увага до здоров’я є основною задачею кожного. Щоб залишатися здоровим якнайдовше, потрібно дотримуватись простих правил, які допоможуть сформувати звички здорового способу життя, бо саме від цього більше ніж 50 % залежить власне самопочуття і здоров’я.
Власний здоровий спосіб життя батьків - то ще приклад для дітей.
Тому 9 найважливіших правил здорового способу життя:
  • Підтримка фізично активного способу життя.
  • Підтримка здорової маси тіла.
  • Регулярне і збалансоване харчування (вживання сезонних продуктів, великої кількість фруктів і овочів, обмежене вживання продуктів з великим вмістом трансжирів).
  • Знижене споживання солі та цукру.
  • Вживання великої кількості рідини. Підтримка хорошого рівня водного балансу важлива для досягнення загального гарного самопочуття.
  • Турбота про психічне здоров’я.
  • Обов’язковий 7-8-годинний сон.
  • Відмова від шкідливих звичок.
  • Регулярне проходження медичних обстежень. Це дозволяє вчасно попередити хворобу, або діагностувати її на ранніх етапах і запобігти негативним наслідкам.
Бувайте здоровими!