ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУ

2 квіт. 2024
Щорічно 2 квітня суспільство обговорює проблему аутизму. Цей день призначений для поширення інформацію про розлади аутистичного спектру.

Так, 2 квітня 2024 року у приміщенні обласної військової адміністрації пройшла зустріч-дискусія. Представники медицини, освіти, культури, соціальних служб, громадських організацій, батьки дітей з РАС говорили про те, як допомогти адаптуватися дітям з розладами аутичного спектру.
Директор ДОМРЦ Дрюк Тетяна Петрівна стала спікеркою третьої панелі дискусії, присвяченій безбар'єрному безпековому простору, надавши відповіді на запитання щодо загальних рекомендацій для облаштування класів безпеки та організації в них освітнього процесу для дітей з ООП, в тому числі - з розладами аутистичного спектру.
Пані Тетяна закликала всіх до співпраці, адже лише зусиллями представників всіх організацій можна створити таке суспільне середовище, яке буде покращувати якість життя дітей з особливостями розвитку.