ПРОДУКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ

25 груд. 2022
В цьому навчальному році Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту уклав угоду про співпрацю з Центром медичної та соціально-педагогічної реабілітації Dnipro Sensory World.

Співпраця організована в межах впровадження проєкту «Науково-методичні засади організації компенсаторно-абілітаційного навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку тяжкого ступеня в закладах освіти» та з метою організації для дітей зі складними порушеннями розвитку, які не навчаються в інших закладах, але отримують послуги в Dnipro Sensory World, навчання в класах спеціальної початкової школи ДОМРЦ.
Весь семестр діти плідно працювали на уроках, залучались до всіх цікавих та творчих видів діяльності спеціальної початкової школи, брали участь у святах і під Новий рік, як то і передбачають новорічні дива, отримали чарівні подарунки!
Щиро дякуємо директорці Anna Kyrychenko та партнерам команди Dnipro Sensory World за приємний сюрприз для наших учнів!