ПОПЕРЕДУ КАНІКУЛИ!

22 бер. 2024
Театралізований захід для учнів спеціальної початкової школи.

Завершилась ще частинка навчального року і в останній навчальний день напередодні канікул для учнів спеціальної початкової школи було проведено театралізований захід.
Чому обрано саме театралізоване представлення? По-перше, бо вже на наступному тижні, 27 березня, – Міжнародний день театру. В цей день професійне свято відзначають працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. Свято відзначають з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.
Вперше про театр згадано в джерелах, датованих 497 роком до н.е. Але й досі цей вид мистецтва зачаровує відвідувачів. А для учнів спеціальної початкової школи ДОМРЦ ще й є одним з методів навчання.
Разом з театральними героями учні вивчають основи поведінки, опановують певні навички, формують коло знань. Інтегрований курс «Сенсорно-комунікативна казка», в якому також багато простої, адаптованої для сприйняття учнями спеціальної початкової школи, театралізованої діяльності, спрямований на полегшення спілкування та розуміння навчального процесу і навколишнього світу загалом.
Сьогодні учні взяли участь в інтерактивній весняній казці. Діти, яким доступне вербальне мовлення, – розповідали вірші, всі разом радо рятували сонечко від суму, грали та водили хороводи.
Бажаємо нашим учням гарно відпочити на канікулах, а педагоги тим часом підготують нові захоплюючі театральні подорожі!