СВЯТО ОСЕНІ В СПШ

23 жовт. 2023
Напередодні канікул в спеціальній початковій школі відбулися цікаві події. Долучайтесь до перегляду.

Учні ретельно готувалися до осінньої виставки: збирали овочі, фрукти, різні природні матеріали та спільно з батьками перетворювали їх на витвори мистецтва, з хвилюванням приносили до класу та роздивлялись поробки товаришів.
А далі на учнів чекала ще одна приємна подія - спільна ранкова зустріч з сюрпризом. Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В СПШ стало доброю традицією проводити Свято Осені.
Вчителі та музичний керівник зуміли створити захопливу атмосферу та поринути разом зі своїми учнями в неповторний осінній колорит.
Завітала до дітей і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят: танцювала та співала, проводила конкурси та разом з дівчатам та хлопцями виготовляла прості фігурки-орігамі.
Всі присутні в залі отримали справжню насолоду від зустрічі!